Bezprzewodowy rejestrator temperatury i wilgotności LB-518

LB-518 BLE-LOGGER thermohygrometer Termohigrometr LB-518 BLE-LOGGER jest bezprzewodowym rejestratorem wilgotności względnej i temperatury. Rejestrator jest wyposażony w bezprzewodowy interfejs BLE. Termohigrometr jest zasilany przez wewnętrzną wymienną baterię 3 V. Do pomiaru temperatury i wilgotności termohigrometr wykorzystuje wysokiej jakości zintegrowane czujniki wilgotności i temperatury.

Termohigrometr LB-518 posiada obszerną pamięć do przechowywania 15 000 wyników pomiaru temperatury i wilgotności. Rejestrator umożliwia ustawienie wartości progowych temperatury i wilgotności z sygnalizacją alarmu po przekroczeniu tych wartości.

W typowych zastosowaniach termohigrometr LB-518 BLE-LOGGER w określonym przez użytkownika czasie wykonuje pomiary i zapisuje wyniki w pamięci. Po ustalonym czasie rejestrator włącza interfejs BLE i nawiązuje połączenie z zewnętrznym odbiornikiem. Dane wysyłane przez termohigrometr są odbierane przez interfejs Bluetooth 4.0 smartfona z zainstalowaną odpowiednią aplikacją. Na żądanie zarchiwizowane wyniki pomiaru temperatury i wilgotności mogą zostać odczytane z pamięci rejestratora. Do odczytu danych bieżących i zapisanych w pamięci dostępne są specjalne aplikacje dla systemu Android – STORE-LOGGER lub TRANS-LOGGER-B.

Więcej na temat termohigrometru LB-518 można znaleźć na stronie producenta LAB-EL.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *