Miernik klimatu LB-575: termometr, higrometr, barometr

Termohigrobarometr LB-575 to przenośny przyrząd zasilany z akumulatora. Miernik pełni także funkcję rejestratora. Historia pomiarów może być wyświetlona na wyświetlaczu. Miernik klimatu ma funkcję sygnalizacji alarmu – po przekroczeniu ustawionego progu pomiaru włącza się sygnał dźwiękowy i wyświetlacz. Wyniki pomiarów mogą zostać zatrzymane na wyświetlaczu. Miernik posiada funkcję automatycznego wyłączania zasilania.

Przyrząd LB-575 jest dostępny w następujących wersjach: LB-575T – termometr, LB-575P – barometr, LB-575TP – termobarometr, LB-575TH – termohigrometr i LB-575THP – termohigrobarometr. Wersje interfejsu bezprzewodowego (oznaczone dodatkową literą B) są kompatybilne z komputerami i drukarkami wyposażonymi w interfejs Bluetooth.

Miernik klimatu LB-575 charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją opartą na wydajnym i energooszczędnym sterowniku mikroprocesorowym. Na podstawie znanej nieliniowej charakterystyki czujnika temperatury (termorezystora Pt1000), wilgotności (cienkowarstwowy czujnik pojemnościowy) i cyfrowych danych kalibracyjnych zapisanych podczas kalibracji w pamięci urządzenia, wbudowany mikroprocesor wylicza rzeczywiste wartości wyników pomiarów..

Więcej na temat termohigrobarometru LB-575 można znaleźć na stronie producenta LAB-EL.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *