Spotkanie w klubie HF5L z Jackiem SP5EAQ

Okładka Jitsi Meet Dnia 19 maja w siedzibie klubu HF5L odbyło się spotkanie towarzyskie, na którym Jacek SP5EAQ przedstawił prezentację o przygotowaniach i przebiegu swojej wyprawy na pacyficzne Wyspy Australskie. Należą one do Polinezji Francuskiej, ale są oddzielnym krajem DXCC (FO-A). Jacek pracował na pasmach z wyspy Rimatara pod znakami FO/SP5EAQ i TX5AQ. Na poniższych zdjęciach pokazany jest Jacek SP5EAQ podczas swojej prezentacji.

Jacek SP5EAQ w klubie HF5L

Jacek SP5EAQ w klubie HF5L

Patrząc na miny uczestników prezentacji (patrz niżej) nikt nie może mieć wątpliwości, że pokaz był niezwykle interesujący.

Uczestnicy spotkania w klubie HF5L

W spotkaniu brał udział Nick UT5UT, jeden z najbardziej znanych DXmanów ukraińskich. Mieszka on w Kijowie, a teraz gości w Warszawie i posługuje się znakiem SP/UT5UT (na zdjęciu poniżej z lewej strony).

Uczestnicy spotkania w klubie HF5L

Odbyła się także transmisja on-line na żywo (Jitsi), w którym zdalnie uczestniczyło kilkanaście osób. Link do spotkania otwierał się  dowolnej przeglądarce (bez instalacji czegokolwiek). Można było także skorzystać ze smartfona instalując aplikację: Jitsi Meet

Transmisja Jitsi z HF5L

W spotkaniu w klubie uczestniczyli koledzy (od lewej): SP5ICS, SP5EWX, SP5UAF, SP5DJ, SP5RDN, SP5EAQ, UT5YT, SP5UFK z synem, SP5DPD, SP5GNI, SP5IXS oraz gospodarz i organizator SP5DDF (z drugiej strony obiektywu…).

Od lewej: SP5ICS, SP5EWX, SP5UAF, SP5DJ, SP5RDN, SP5EAQ, UT5YT, SP5UFK z synem, SP5DPD, SP5GNI, SP5IXS

O przygotowaniach do wyprawy Jacek pisał na naszych stronach TUTAJ

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *